Leden 2017

PO HODNĚ DLOUUHÉ DOBĚ ZPĚT!!

25. ledna 2017 v 12:48 | Abi |  Blog
Ahooj!! Ne nezdá se vám to vážně jsem zpátky! Nebyla jsem tu vážně hrozně moc dlouho asi 4 měsíce..no asi po mě žádáte nějaké vysvětlení :| Já už sama nevím proč jsem najednou přestala chodit na blog. Zavinilo to nejspíš to,že jsem už neměla nápady a čas..Teď jsem o žádných článcích zatím nepřemýšlela,ale vím,že jich budu mít spoustu. Moje kreativita se samozřejmě posunula na výši level a času mám teď..no nechci napsat hodně,moc a ani trochu spíš mám tolik času.... kolik přesně potřebuju :D *tleská si jak to dokonale dokázala napsat*
Nééé fakt na blog mám teď poměrně více času,ale taky nesmím zapomenout na učení a nasvůj volný čas. Takže články by vycházely tak obden a max. 3-4 dny.


A jak jsem se vlastně vrátila? Jednou brouzdám po netu a povšimnu si,že tam mám jednu záložku. Kliknu na to a pak zjistím co to bylo. Můj blog. Vše jsem si prohlížela a četla i komentáře,co tam za tu dobu co jsem tu nebyla, nově přibili.
K návratu sem mi nejvíc pomohla Remi,protože jsem si přečetla její komentář ,že by byla ráda kdybych se vrátila. Najednou se mi vše vybavilo a vzpoměla si na vás všechny a na Affs. Hrozně se mi zastesklo a tak jsem se odhodlala a vrátila se zpět! :)

Co se změnilo za tu dobu co jsem tu nebyla?? Řekla bych,že tolik věcí ne. Ale bohužel už jsem nějak opustila tanec :( Zjistila jsem,že mě nenaplňuje tak jako dřív a už mě ani moc nebavil. Ale to bych nebyla já abych si nenašla něco nového,že?? :D Hádejte co asi....Začala jsem zpívat.
Nevím co si teď říkáte když to čtete. Jestli by jste to někdy čekali nebo se to ke mě nehodí .. nevím.
Zpívání mě začlo bavit hlavně proto,že jsem začla chodit na zpívání do kostela. Dělali jsme to hlavně pro radost,ale nikdy by mě nenapadlo,že by mě to začlo tak bavit. Doma jsem si pořád prozpěvovala a zkoušela karaoke různých populárních písniček. Dokonce jsem od známých,rodiny i přátel zjistila,že to i dobře umím! :O Napadlo mě,že bych mohla udělat i nějaký cover..hmm..

Co dál bych vám chtěla říct?? Jsem moc ráda,že jsem zpět a doufám,že aktivita bude jako dřív,ale budeto těžký aby se to tu zase rozjelo. Taky se vám moc omlouvám,že jsem tak dlouho byla pryč a ani se neozvala :( Mrzí mě to a snad bude vše jako dřív! ♥
Vaše Abi :)